Witalij Kliczko vs Manuel Charr relacja na żywo livestream 8 wreśnia

TRANSMISJA NA ŻYWO W INTERNECIE!

Czy to już ostatni pojedynek wielkiego mistrza Witalija Kliczki (44-2, 40 KO)? Niewykluczone, że tak właśnie będzie. Starszy z braci Kliczko jedną nogą jest już na salonach politycznych, a jego partia jest trzecią siłą polityczną na Ukrainie. Sytuacja, w której Kliczko dzieli swój czas pomiędzy politykę i boks niechybnie musi się skończyć. Również wiek Witalija powoli zaczyna go doganiać, można więc przypuszczać, że po walce z Manuelem Charrem (21-0, 11 KO) Kliczko nigdy już nie wyjdzie do ringu, choć oficjalnie nie zostało to powiedziane a plotki mówią, że Witalij stoczy jeszcze jedną walkę po której oficjalnie zakończy karierę.

Fakt, że walka z Charrem to być może ostatni pojedynek wielkiego mistrza, to wystarczający powód by ją obejrzeć. Komentatorzy sportowi zwracają uwagę, że Manuel Charr, choć pięściarz to ciekawy i niepokonany, to jednak nie ma większych szans by zagrozić pogromcy Tomasza Adamka i Alberta Sosnowskiego. Pamiętajmy jednak, że boks to sport, w którym nie można nikogo lekceważyć. Podobne opinie wyrażano przed walką Kliczki z Dereckiem Chisorą (choć mniej jednoznaczne), a walka z Anglikiem była jedną z najcięższych przepraw Witalija w karierze. Chisora wywarł dużą presję na mistrzu federacji WBC, prawdopodobnie wymusił kontuzję barku i udowodnił, że można postawić twarde warunki uchodzącemu za najlepszego zawodnika wagi ciężkiej (po bracie) pięściarzowi.

Czy Charr jest zdolny do podobnego wyczynu? Prawdopodobnie nie, bo specyfika jego boksu jest zupełnie inna, a ostatnie walki Charra (w przeciwieństwie do walki Chisory przed walką z Witalijem), nie należały do najlepszych. Charr lubi walkę w półdystansie, frontem do rywala gdzie stojąc za szczelną gardą stopniowo rozwija swoich rywali, zazwyczaj podobnych warunków fizycznych. Charr bije ładne serie, potrafi bić po dołach i jest stosunkowo szybki. Jednak jego boks jest dość statyczny, a tak z Witalijem Kliczko boksować się nie da. PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE! Linki do walki poniżej:

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

http://www.ark.ntr5.com/index.php?p=1_2

http://www.goooltv.cixx6.com/

http://www.goooltv.cixx6.com/goooltv9.php

Transmisja online

http://www.mecze.biz/homer/

http://satlive.pl/stream,id-125.htm

http://sport-tv.c0.pl/Sport%20tv

Relacja w internecie

http://tvonline.strefa.pl/

http://livelooker.com/pl/live,9098,boks-Gala%20w%20Moskwie%20Witalij%20Kliczko%20-%20Manuel%20Charr%20-08.09.2012.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>