3 myśli nt. „Ważenie przed walką Szpilka vs Basile

 1. Panie Szpilka lepiej niech się Pan przyzna, że boi się Pan walki z Zimnochem…
  Niech Pan nie zwala winy na sztab szkoleniowy.. poprostu się Pani boi, bo wynik na korzyść Zimnocha, a raczje bolesny nokaut z jego strony to jest tylko formalność….

 2. Panie Szpilka widziałem pana walkę i (z całym szacunkiem) skojarzył mi się pan z Pudzianowskim. Tak jak on na początku bardzo się pan napala i po kilku – kilkunastu minutach jest bardzo zmęczony. Obawiam się że gdyby Basile wytrzymał 10 rund to mógłby mieć pan poważne kłopoty kondycyjne. Uważam że tak jak Pudzianowski powinien pan wyjechać za granicę i zacząć trenować z najlepszymi. Im szybciej tym lepiej. W Polsce można trenować do pewnego poziomu, o tym samym mówił Adamek w najnowszym wywiadzie.

  • nie zmienia sie trenera w ,,szczycie,, formy, Szpila ma teraz ,,kopa,, i zadne zmiany nie sa mu potrzebne, trzeba tylko mu wybic z glowy ,,ustawki,, wczoraj ,,kopal lezacego,, ponioslo go, za co dostal 1 point na minus. porownywanie Artura do Pudziana to obelga! a w ameryce to sie nauczy tylko ich propagandy, kombinowania itp, itd. tyle do ciebie komarrek.
   Artur? mam nadzieje ze swoja adrenaline bedziesz uwalnial tylko i wylacznie w ringu, w Tobie jest to co maja Wielcy, idziesz na majstra pod warunkiem ze ,,ustwaki,, wyleca Ci z glowy. Kiedys otworzysz szkole pt. ,,tu dostaniesz po ryju za friko,, moze dzieki Tobie bedzie mniej s..ow na ulicach, czyli – chcesz sie lac? chodz na ring!
   raz w zyciu sie lalem w obronie slabszego, mialem przez to ogromne klopoty. Szpila pokaz ze nigdzie nie trzeba wyjezdzac! Gratuluje i Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>