Tomasz Adamek vs Travis Walker relacja na żywo livestream 8 września

TRANSMISJA NA ŻYWO W INTERNECIE!

Wciąż najpopularniejszy i najbardziej utytułowany polski zawodowy pięściarz, Tomasz Adamek (46-2, 28 KO), kontynuuje swój plan dojścia do drugiej szansy na walkę o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Adamek od porażki z Vitalijem Kliczko zmierzył się z Nagy Aguilerą i Eddiem Chambersem i na poziom jego dotychczasowych rywali zdecydowanie narzekać nie można. Tym razem Adamek zmierzy się z twardym journeymanem Travisem Walkerem (39-7-1, 31 KO), który dla „Górala” nie powinien być zbyt trudnym przeciwnikiem.

Travis Walker to zawodnik dość prosty, bijący szablonowo choć stosunkowo mocno. Amerykanin ma za sobą potyczki z takimi zawodnikami jak Chris Arreola, Kubrat Pulew, Rusłan Chagajev (przegrane) czy Kali Mehaan, z którym wygrał ostatni pojedynek przed czasem.

Walker wytrzymał pełny dystans zarówno z Pulewem jak i Chagajevem, więc dość prawdopodobne jest, że również walka z Adamkiem zakończy się werdyktem punktowym. Amerykanin nie jest zawodnikiem wyjątkowo wysokim, mierzy 194 cm wzrostu, więc jego przewaga warunków fizycznych nad Polakiem jest stosunkowo niewielka.

Tomasz Adamek jak zwykle powtarza, że jego celem jest walka o tytuł mistrza świata, a osiągnąć to można dochodząc do walki z jednym z braci Kliczko. Federacja IBF ogłosiła jednak, że pojedynek wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie jest walką eliminacyjną o miejsce nr 2 w rankingu IBF, które dałoby Tomaszowi prawo do walki ze zwycięzcą pojedynku Pulew vs Ustinow.

Czy walka z Walkerem przybliży Tomasza do walki o mistrzostwo świata? Mimo zapowiedzi federacji wydaje się, że właśnie tak będzie. Chris Arreola, który po porażce z Vitalijem Kliczko i Tomaszem Adamkiem toczy pojedynki głównie z journeymanami, dość szybko osiągnął pozycję nr 1 w rankingu WBC i czeka na swoją mistrzowską szansę już po odejściu na emeryturę Vitalija Kliczki. Adamek aby zdobyć pas powinien zrobić to samo, szans w walce z którymś z braci Kliczko nie ma przecież żadnych.

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

Linki do walki poniżej:

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

http://www.mecze.biz/abdul/

http://www.ark.ntr5.com/index.php?p=1_2

http://www.mecze.biz/bazyl/

Transmisja online

http://citylive.comli.com/

http://citylive.comli.com/c4.php

http://citylive.comli.com/c7.php

http://www.goooltv.cixx6.com/goooltv3.php

http://www.goooltv.cixx6.com/goooltv9.php

http://hdmecz.okis.ru/hdmecz-2.html

http://79.96.137.217/levy8.php

http://polskatv-online.com/?page_id=11

http://satlive.pl/stream,id-123.htm

http://sport-tv.c0.pl/Sport%20tv

http://tvonline.strefa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>