Szpilka po powrocie z Chicago – 3 luty 2013

Szpilka po powrocie z USA, gdzie stoczył ciężki pojedynek z Mike’m Mollo już na lotnisku udzielił wywiadu, w którym wyjaśnił jak przebiegała z jego punktu widzenia walka z Amerykaninem. Artur wyjaśnił czy był zamroczony po ciosach, które rzuciły go na deski, jakie wyciągnął wnioski z takiego przebiegu pojedynku i co planuje na przyszłość. Jednego możemy być pewnie – Szpilka nie zamierza zwalniać tempa, co może już wkrótce przynieść nam jeszcze więcej emocji.

5 myśli nt. „Szpilka po powrocie z Chicago – 3 luty 2013

  1. SZPILA, nie zwracaj uwagi na hejterskie nawijki! Kto jest choć trochę kumaty, zrozumie, że walka z Mollo to ni był spacerek – wygrałeś brawo! Wiadomo będąc człowiekiem nie błądzić znaczy nie żyć – może pochopnie ten termin był ustalony, ale jeżeli twój team szkoleniowy tak zadecydował, to nie podlega dyskusji. Jest to waga ciężka, a lamerja nie rozkminia tego, wiadomym jest też fakt, iż musisz się zregenerować. Ciesz się z walki z Mollo, dzięki niej wiele się nauczysz – bo pamiętaj jak przyjmiesz filozofię że jesteś nieustannym uczniem, to nikt nie wytknie Ci błędu- a wiesz czemu – przecież Ty stale się uczysz, nie jesteś doskonały ale zmierzasz do doskonałości każdego dnia! Szpila nie przejmuj się obelgami, każdy może teraz wejść i pojechać po rajtach, ale to mało istotne szczekanie. Mi na wp.pl ktoś napisał, że jestem pewnie Twoją rodziną i się upominam. Jak sam widzisz gówno warte są oszczerstwa inter – wałów. A do walki z Zimnem wyjdź jak będziesz na sto dziesięć! Masz charakter, pamiętaj o tym stary i nie daj się podpuścić ludziom, bo oni robią to celowo, żeby Cię wytrącić z równowagi, by szukać skandalu. Na chłodno stary, pamiętaj – jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.

    • A co sztab wcześniej nie wiedział ze druga walka jest 3 tyg poźniej ??? Jestes żałosny …. szpilka sra po gaciach i taka jest prawda….. piłkarze grają kilka meczy co 2 dzien a szpileczka w 3 tygodnie się biedaczek nie zregeneruje ….. ŻAL !

  2. Szpilka ośmieszyłeś się wycofując się z walki !!!!! Cała polska sie z ciebie śmieje (poczytaj dowolny portal)! masz jeszcze szanse i możesz to naprawić stając do ringu 23.02 !

  3. SIEMASZ PARÓWO SYNU MONGOŁA Z UŁAN BATOR I SAMICY REKSIA.PODOBNO MOLLO ZROBIŁ I DZIECIAKA I JAKO CIĘŻARNA MUSISZ PAUZOWAĆ.A TAK NAWIASEM MÓWIĄC TO CZEMU ZA KAŻDYM RAZEM JAK MOLLO ŁAPAŁ CIĘ ZA GŁOWĘ TAK OCHOCZO KLĘKAŁEŚ PRZED KOLEGAMI Z CELI TEŻ TAK ROBIŁAŚ PRAWDA CIPKO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>