Grzegorz Proksa vs Giennadij Gołowkin relacja na żywo livestream 1 września

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

To już dziś. Prawdziwy wojownik Grzegorz Proksa staje przed najpoważniejszym wyzwaniem w swojej karierze. Na drodze Super G stanie GGG, czyli Giennadij Gołowkin, niezwykle utytułowany bokser z ringów amatorskich oraz niepokonany zawodowiec, których wielu straszy swoim rekordem i ilością nokautów. Gołowkin na 23 pojedynki aż 20 wygrał przed czasem. Z obozu Kazacha płyną niesamowite wieści. „Gołowkin bije mocniej niż Wach, Gołowkin sparuje z cruiserami”. Tego typu opowieści można jednak zaliczyć jako kolejne bajki, i to niezbyt wielkiego formatu.

Nie próbujemy jednak deprecjonować Gołowkina, jednak z pewnością Kazach to zwykły człowiek. Jedno jest pewne, z każdym silnie bijącym zawodnikiem Grzegorz Proksa i każdy inny pięściarz, musi walczyć tak, aby nie dać się znokautować, trafić bardzo mocnym ciosem.

Nie wolno zapominać też o tym, że Proksa również ma czym uderzyć.


Obaj zawodnicy są nietuzinkowi, obaj praktycznie niepokonani (porażka Super G to niejako wypadek przy pracy, a sama walka z Hope’m była praktycznie remisowa). Na pewno styl Proksy to duże ryzyko. Jeżeli przyniesie mu sukces, zauważy go cały świat. Giennadij Gołowkin jest obserwowany przez cały świat. Każdy lubi nokautujących zawodników, którzy podejmują wyzwania. To samo można jednak powiedzieć o Proksie, który pokazuje nieprawdopodobną klasę. Bierze trudne walki, w niewygodnym dla siebie momencie. Walczy bez kalkulacji. Jakiego możemy spodziewać się wyniku? O ile Grzegorz Proksa nie da się trafić nokautującym uderzeniem, możemy spodziewać się wygranej Polaka na punkty, choć ciężko stwierdzić po czyjej stronie będą sędziowie tego pojedynku (niestety obiektywizm w boksie jest zjawiskiem niezbyt częstym). Styl Proksy opiera się o walkę w dystansie i z pewnością nie wdawanie się w wymiany z mocno bijącym Kazachem będzie niezwykle istotne. Niestety Giennadij Gołowkin ma również świetną pracę nóg, więc Proksie będzie ciężko utrzymać pełny dystans. Na pewno tej walki nie można w żaden sposób porównać do poprzedniego pojedynku Super G, w którym rywal nie był zbyt lotny na nogach. Dziś przed Proksą stoi niezmiernie trudne zadanie.

strong>PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

http://meczelive.com/mecze1.html

http://www.mecze.biz/abdul/

http://www.mecze.biz/bazyl/

http://citylive.comeze.com/c4.php

http://www.goooltv.cixx6.com/goooltv2.php

http://79.96.137.217/levy2.php

http://transmisjemeczow.pl/index.php?id=program1

http://tvonline.strefa.pl/

http://livelooker.com/pl/live,9023,boks-Gala%20w%20Nowym%20Jorku:%20Giennadij%20Go%C5%82owkin%20-%20Grzegorz%20Proksa-02.09.2012.html


Zachęcamy do obejrzenia ważenia przed walką Grzegorz Proksa vs Giennadij Gołowkin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>