Dawid Kostecki vs Sandro Siproszwili live stream – relacja na żywo 21 kwietnia

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

Już dziś na gali „Wojak Boxing Night” na ring po niedawno przeprowadzonej operacji barku powróci ulubieniec wielu kibiców Dawid Cygan Kostecki (38-1, 25 KO). Walkę będzie można zobaczyć w telewizji Polsat lub Polsat Sport. Rywalem „Cygana” będzie Gruzin Sandro Siproszwili (25-11, 12 KO). Siproszwili słynie z bycia ciężkim testerem, więc walka na ringu w Zabrzu nie powinna być jednostronna.

Oprócz Dawida Kosteckiego, na ringu w Zabrzu zawalczą również Damian Jonak oraz kilku innych młodych polskich pięściarzy.

Poniżej, w ramach kibicowskiej solidarności zamieszczamy kilka linków do stron, które przeprowadzają transmisje online z wydarzenia.

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!
Dawid Kostecki wciąż wyczekuje swojej szansy na walkę o mistrzostwo świata w mocno obsadzonej wadze półciężkiej. Zadanie wydaje się jednak niezwykle trudne, ze względu na niekorzystną sytuację na rynku promotorskim. Czy Cygan doczeka się szansy, zobaczymy w przyszłości. Tymczasem w oczekiwaniu na walkę o pas Polak stoczy miejmy nadzieję ciekawą potyczkę, z byłym rywalem innego polskiego zawodnika – Tomasz Hutkowskiego.

Transmisję z gali w Zabrzu zapowiadają poniższe serwisy: Uwaga, nie wszystkie poniższe linki mogą działać!

Lista stron z transmisjami:
Walkę będzie można zobaczyć w telewizji Polsat lub Polsat Sport.

http://ringboks.pl/index.php/transmisje/554-21-04-2012-gala-boksu-zawodowego-w-zabrzu-damian-jonak-anderson-clayton-transmisja-stream-live-online-w-internecie

http://livelooker.com/pl/tv,11,boks.html

http://meczelive.com/mecze3.html

http://arktv.eu/sport/pl-PL/channel-1

http://www.drhtv.com.pl/transmisja-10924.html

Linki do transmisji z gali boksu z udziałem Damiana Jonaka znajdziesz na poniższej stronie
http://arturszpilka.pl/damian-jonak-vs-anderson-clayton-live-stream-relacja-na-zywo-21-kwietnia//

Ważenie przed walką Dawid Cygan Kostecki (38-1, 25 KO). Rywalem „Cygana” będzie Gruzin Sandro Siproszwili (25-11, 12 KO)


Lista stron z transmisjami:

Jedna myśl nt. „Dawid Kostecki vs Sandro Siproszwili live stream – relacja na żywo 21 kwietnia

  1. Musze się wam pochwalic w końcu zrzucilam – 6 kilo. Przeszukalam chyba cały polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam.

    Wygoglujcie sobie: xxally radzi jak szybko schudnać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>