Artur Szpilka vs Gonzalo Omar Basile – 2 czerwca w Bydgoszczy

Zapraszamy do komentowania poniżej!

Już 2 czerwca w Bydgoszczy Szpila wystąpi w swojej pierwszej walce wieczoru. Rywalem Szpili będzie rosły (198 cm) Argentyńczyk Gonzalo Omar Basile. Ostatnia walka Artura z tak wysokim rywalem trwała 2 rundy, a sam Artur nie zebrał po niej dobrych recenzji (chodzi o pojedynek z Davidem Saulsberrym, w którym Szpila znalazł się na deskach).

Gonzalo Omar Basile legitymuje się imponującym rekordem (54-6, 25 KO), ale o jego umiejętnościach bokserskich można stwierdzić tylko tyle, że ich nie posiada. Gonzalo swój boks opiera na przewadze warunków fizycznych i wykorzystaniu siły. Złą wiadomością dla kibiców oczekujących dłuższej obecności w ringu Artura Szpilki jest fakt, że Basile w swoich nielicznych walkach z klasowymi rywalami szybko przegrywał przez nokaut. Mocny, precyzyjny cios wystarcza by Omar szybko poleciał na deski.

Z dużym prawdopodobieństwem możemy się spodziewać szybkiego rozstrzygnięcia pojedynku, tych dwóch mocno wytatuowanych silnych mężczyzn.

Źródło zdjęcia: RingPolska.pl

Póki co większym sprawdzianem dla Artura są jego sparingi z Amerykanami, Trawisem Walkerem (39-7-1, 31 KO) oraz Michaelem Sprottem (36-18, 17 KO).

Zobacz fragmenty sparingu Artura z Travisem Walkerem z dziale SPARINGI.

Zapraszamy również do zapoznania się z najnowszym wywiadem z Arturem, który komentuje wybór rywala, który nie spełnia również jego oczekiwań sportowych. Jak pokazała walka z Saulsberrym, również takich rywali jak Basile nie można jednak lekceważyć.

oraz wywiadu po pierwszym sparingu.

_____________________________________________________________________

Zapraszamy do komentowania poniżej!

Mateusz Masternak VS Hari Miles live stream

Bayern Monachium vs Chelsea Londyn livestream – relacja na żywo


Jedna myśl nt. „Artur Szpilka vs Gonzalo Omar Basile – 2 czerwca w Bydgoszczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>