Andrzej Gołota vs Przemysław Saleta livestream relacja na żywo Gdańsk 23 luty

Andrzej_Golota_vs_Przemyslaw_Saleta_livestream_relacja
PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

Już dziś wieczorem Andrzej Gołota (41-7-1, 33 KO), 4-krotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej i Przemysław Saleta (43-8, 21 KO), były mistrz Europy, stoczą długo wyczekiwaną walkę. Obaj Panowie do ringu wyjdą prawdopodobnie ok godziny 23, choć cała gala rozpocznie się o godzinie 20. Transmisja przeprowadzona zostanie w modelu PPV.

Andrzeja Gołotę zna każdy kibic boksu, i większość osób, które z boksem nie miały nic wspólnego. Andrzej stawał do ringu z tuzami światowego boksu, i najczęściej z nimi przegrywał jednak tych pojedynków nie dało się zapomnieć. Gołota był gwarantem wielkich emocji, a jego walki przyciągały tłumy.

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

Z Przemysławem Saletą było inaczej. W ringu nie stoczył żadnych wielkich pojedynków, a jego największym sukcesem było mistrzostwo Europy, które błyskawicznie stracił. Saleta nie potrafił zneutralizować swoich naturalnych wad, przede wszystkim słabej odporności na ciosy (nie opanował technik obronnych, które chroniłyby go przed testowaniem mało odpornej szczęki). Kilka zawstydzających porażek sprawiło, że o Salecie większość kibiców boksu zapomniało. Jednak Przemek odnalazł się w przestrzeni medialnej. Elokwentny, dobrze czytający boks i wzbudzający sympatię pięściarz, stał się częstym gościem mediów i komentatorem pięściarskim.

Dziś, Andrzej Gołota i Przemysław Saleta staną naprzeciw siebie. Jeszcze kilka lat temu murowanym faworytem tego pojedynku byłby Gołota, jednak sprawność jego lewej ręki stoi pod znakiem zapytania. Saleta, wydaje się w lepszej kondycji fizycznej, jednak czy zniesie uderzenia Gołoty, i czy Gołota będzie w stanie wyprowadzić mocne uderzenia, dowiemy się już za kilka godzin.

PONIŻEJ LINKI DO TRANSMISJI W INTERNECIE!

http://meczelive.com/dyscypliny/kanaly/kanal,4/

http://www.3.d.pl/p/channel-2.html

http://agenttv.xp3.biz/agent5.php

http://www.ark-tv.eu/index.php?p=1_4_Channel-1

http://ark-tv.eu/index.php?p=1_6_Channel-3

http://beststream.freetzi.com/best1.php

http://citylive.orgfree.com/c1.php

http://citylive.orgfree.com/c4.php

http://hdmecz.okis.ru/hdmecz-4.html

http://79.96.137.217/s/index15.html

http://meczepl.manifo.com/

http://www.nadawanietv.cba.pl/viewpage.php?page_id=2

http://ogladajonline.com.pl/transmisje-live/

http://sportlivelink.blogspot.com/2012/01/channel1.html

http://www.1-tv.pl/p/channel-2.html

http://tvsatelita.freetzi.com/tv15.php


Film z ważenia przed walką. Andrzej Gołota wniósł na wagę 110,1 kg, zaś Przemysław Saleta 104,9 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>